Przywołujemy wiosnę w łódzkim ZOO!

Marzanna, Mora, Morena, Śmierciocha, Śmiertka to określenia słowiańskiej bogini śmierci i zimy. Marzanna to również nazwa kukły palonej bądź też topionej podczas Jarego Święta w celu przywołania wiosny i złożenia ofiary mającej zapewnić urodzaj w nadchodzącym roku. Zwierzęta już wypatrują wiosny, przywołaj ją z nami biorąc udział w konkursie.

Z okazji zbliżającego się pierwszego dnia kalendarzowej wiosny zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w facebookowym konkursie. Zadanie konkursowe  polega na wykonaniu własnoręcznej pracy, przedstawiającej marzannę. Praca może być wykonana z materiałów ekologicznych, techniką dowolną.  Należy wykonać zdjęcie pracy bądź kilka (maksymalnie 3) i zamieścić je w komentarzu do postu konkursowego.

Osoba, której zdjęcie uzyska największą ilość „lajków” otrzyma w ramach nagrody bilet rodzinny, o wartości 100 złotych upoważniający do zwiedzania Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Łodzi. Bilet będzie uprawniał Laureata do wizyty w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym w Łodzi wraz z jedną osobą dorosłą i dwójką dzieci.

Łódź Polesie
Author: Łódź Polesie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may also like these